11 Lis
Posted by ArtMoon

Tak obchodziliśmy Święto Niepodległości w Gnieźnie. Było uroczyście, wesoło, kolorowo, w patriotycznym duchu. Jedną z głównych atrakcji, ale też ogromnym wyzwaniem był bieg na 10 km. Na pewno wielu z was znajdzie się na tych zdjęciach. Ja ze swojej strony gratuluję nie tylko zwycięzcy, ale wszystkim tym, którzy wystartowali i ukończyli ten bieg.#artmoon #gniezno #biegniepodleglosci #fotografia #100latniepodległości #biegambolubie #biegniepodlegloscigniezno #bieganie #polskabiega #patriotyzm #niepodleglosc #run #running #runners #loverunning

 

07 Wrz
Posted by ArtMoon

Przystanek Alaska na Kaszubach. Miejsce do którego przywiązałem się i które odwiedzam już od wielu lat. Urzekło mnie nie tylko pięknem przyrody, czystością wody w jeziorze Kamieniczno, ciszą i spokojem, ale także przesympatycznymi ludźmi, którzy tam co roku zjeżdżają. Niektórzy przyjeżdżają czynnie brać udział w życiu Alaski, często przy ognisku biesiadując do białego rana i witając wschód słońca na pomoście. Inni (w tym ja), po to by w nicnierobieniu (poza zdjęciami) naładować akumulatory na resztę pracowitego roku. Od pierwszego razu, czyli od 2005 roku w moich alaskańskich wojarzach towarzyszył mi aparat fotograficzny. W pierwszych latach analogowy Zenit, potem cyfrowy compact, a ostatnimi czasy porządna lustrzanka. Zdjęć zebrała się masa, przyszedł zatem czas, by je uporządkować rocznikami i zrobić tę oto galerię. Miłego oglądania. Może tymi fotografiami zachęcę też innych, którzy nie byli tam jeszcze, a szukają niezwykłego miejsca do odpoczynku.

 20072008

2009

10 Maj
Posted by ArtMoon

Sesje plenerowe są zawsze efektownym zwieńczeniem waszego ślubu. Bardzo często słyszę "ale my nie umiemy pozować" :) Nikt od was tego nie wymaga. Sesja plenerowa ma ukazywać emocje, uśmiech i szczęście, ciężko to ukazać podczas sztywnego pozowania przed obiektywem. Takiej metody nie preferuję, wręcz staram się tego unikać jak ognia. Podstawa to dobra zabawa, naturalność i fajny spacer, w czasie którego zdjęcia się robią same.
Zapraszam do obejrzenia krótkiego podsumowania ślubnych sesji plenerowych, powspominajmy :)

 

30 Wrz
Posted by ArtMoon

Wleciała do studia kumpela Amanda W planach ma zakup obiektywu, więc przyniosłem wszystkie swoje szkła by je sobie przestrzelała. Skończyło się na tym, że sama została ustrzelona w kilku ujęciach :)

16 Wrz
Posted by ArtMoon

Dwójka przesympatycznych i "odjechanych" ludzi. Kasia i Tomek. Dziękuję, że w tym pięknym dniu mogłem być z Wami. Szczególne pozdrowienia dla dzielnych Mam, które niestrudzenie taszczyły te wszystkie rekwizyty podczas sesji plenerowej :) Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Moi Drodzy!

05 Wrz
Posted by ArtMoon

W sobotę miałem ogromną przyjemność utrwalać fotograficznie najpiękniejsze chwile we wspólnym życiu Soni i Przemka. Na usta ciśnie się piosenka "Ach co to był za ślub!"

01 Wrz
Posted by ArtMoon

Przedwczoraj wieczorem napisał do mnie Adam. Mario, potrzebuję zdjęć studyjnych. Na kiedy - pytam. Na TERAZ! :) Patrzę w kalendarz, brak wolnych terminów... chyba, że wieczorem całkiem. Każdą sesję staram się zawsze dobrze wcześniej przygotować. Ustalić ujęcia, zebrać pomysły, przedyskutować wszystko by całość wiązała się z oczekiwaniami osoby, którą będę fotografował. Tu jednak nic z tego :) Adam mówi, będziemy improwizowali... no dobra... Tak więc wczoraj sesja, dziś efekty. Pełen spontan :)

31 Sie
Posted by ArtMoon

31 sierpnia. Koniec wakacji i wysyp wpisów na blogu, na które wcześniej nie miałem czasu. Alicja, moja stara (w sensie czasu naszej znajomości) kumpela postanowiła wlecieć ze swoją "niunią" na sesję. Najpierw okolice mojego studio, a potem wypad do lasu. Powstało kilka ciekawych, motocyklowych fot. Miłego oglądania.

31 Sie
Posted by ArtMoon

31 Sie
Posted by ArtMoon

Niezwykle sympatyczna rodzinka zawitała do mojego studio. Oto efekty naszego spotkania.

12 Lip
Posted by ArtMoon

Niedawno miałem przyjemność towarzyszyć fotograficznie Kasi i Szymonowi w ich najważniejszym dniu. Piękna para, ludzie młodzi, spontaniczni, radośni, z wiecznym "bananem" na twarzy :) Zapraszam Was do obejrzenia krótkiej opowieści z ich uroczystości.

 

23 Maj
Posted by ArtMoon

Kolejna majówka na Alasce. Było ciepło, wesoło i twórczo :) Mordki kochane, do zobaczenia latem! :)

 

23 Kwi
Posted by ArtMoon

Ustalony czas upłynął więc mogę się już pochwalić efektami sesji zdjęciowej do kalendarza firmy Agrecol na 2016 r. Trzydniowy, studyjny maraton fotograficzny zaowocował serią bardzo udanych ujęć inspirowanych sceniariuszem, który otrzymałem od zleceniodawcy. Pomimo tego, że fotomodelki i fotomodele z przeprowadzonego wcześniej castingu przybywali z różnych, cząsto odległych stron Polski, nikt się w ostatniej chwili nie wycofał, nikt nie spóźnił, wszyscy byli w stałym kontakcie. Jednym słowem solidne firmy! :) Zatem podziękowania dla Justyny, Karoliny, Basi, Rafała i Pawła, którzy użyczyli swojego wizerunku w tym projekcie. Magda, dzięki, ża perfekcyjny (jak zwykle) wizaż i kombinacje z włosami. Pozdrowienia dla organizatorów Agnieszki i Agaty oraz dla ekipy filmowej. Panowie, wciąż czekam na efekt waszej radosnej twórczości ;) Zapraszam do galerii.

18 Sty
Posted by ArtMoon

Niedawno miałem przyjemność gościć w swoim studio koneserów fotografii czarno-białej. Joanna i Martin ze swoimi pociechami. Sesja pod znakiem radosnego spontanu :)

Logowanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski z siedzibą w Gnieźnie, ul. Piekary 16/2
Ta strona korzysta z plików cookies.