Anna H

Sesja zdjęciowa u Mariusza to przede wszystkim świetna zabawa i niesamowity efekt końcowy. Mariusz to osoba z pasja ,z kreatywnością , potrafi stworzyć niesamowicie przyjemna atmosferę, zachowując przy tym pełen profesjonalizm. Po sesji zostaje mi wspaniała pamiątka na całe życie. Na pewno tam wrócę
Anna H - sesja indywidualna

Martyna i Kuba

Pierwszy raz spotkaliśmy się z kunsztem pracy Mariusza na ślubie i weselu naszych znajomych. Mariusz uchwycił obiektywem każdą ulotną chwilę tamtej uroczystości, samemu pozostając niezauważonym. Obejrzenie tych zdjęć tylko utwierdziło nas w przekonaniu, ze wybór ArtMoon Photography to jedyny właściwy wybór.
Dziś w pamięci mamy piękne wspomnienia, które ożywają za każdym razem, kiedy oglądamy nasze zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru. Na fotografiach, które wyszły spod obiektywu Mariusza można odnaleźć zarówno naturalność, subtelność, jak również niemałą dawkę emocji i energii uchwyconych momentów. Sposób, w jaki spojrzał na nas przez obiektyw, spowodował, że zawsze z nieskrywaną przyjemnością wracamy do tych zdjęć. Mariusz to profesjonalista i artysta w jednym. My już znaleźliśmy swojego fotografa. A Wy? ;)

Hania K

Mariusz wie, co robi! Na sesjach panuje świetna, luźna atmosfera. Z efektów zdjęć zawsze byłam bardzo zadowolona- rozumieliśmy się bez słów, wiedzieliśmy co chcemy pokazać. Bardzo, bardzo polecam i będę wracać
Hania - sesja indywidualna

Marta i Rafał

Dzień ślubu był dla nas najważniejszym dniem w życiu. To co wydarzyło się tego dnia na zawsze zapadnie w naszej pamięci, a dzięki serii profesjonalnych zdjęć z ceremonii ślubnej, wesela i pleneru możemy do nich wracać każdego dnia. Mariusz to profesjonalista, fotografie jego autorstwa robią wrażenie nie tylko na nas, ale na każdej osobie, która je zobaczy. Jego pracę cechuje indywidualizm, wysoka kultura osobista oraz wielka doza humoru:) Dokonaliśmy najlepszego wyboru! Wspaniałe uchwycenie emocji, uczuć, przy 100% naturalności. Polecamy i polecać będziemy każdemu takiego fotografa.

Magda T

Z czystym sumieniem mogę polecić Artmoon... Miła atmosfera, mimo moich obaw nie odczuwałam stresu, krępacji, pełen profesjonalizm. Sesja była wizerunkowa, a zdjęcia wyszły obłędne. Była to moja pierwsza sesja, ale już planujemy następne!
Magda - sesja indywidualna

Lucyna i Rafał

W naszych wyobrażeniach dzień ślubu miał być dniem wyjątkowym, magicznym, nieporównywalnym z żadnym innym... Wiele miesięcy przygotowań, planowania, po to, by tego jednego dnia czuć się całkowicie spełnionym! Ale tak naprawdę marzyliśmy tylko o jednym - by ktoś w ten wyjątkowy i niepowtarzalny sposób uwiecznił te chwile... I Tobie Mariuszu się to udało! Każde zdjęcie przywołuje w nas, naszych bliskich i znajomych uśmiech, łzy, garstkę tego "pozytywnego" zdenerwowania i dreszczyk minionych emocji. Te wszystkie niesamowicie ważne dla nas uczucia i emocje udało Ci się zawrzeć w tych fotografiach.

Olga

Moja pierwsza Sesja Studyjna.
Ogromna pomoc w przygotowaniach (notatka). Swobodna atmosfera w studio (muzyka (d-_-b)
Indywidualne podejście do klienta, szybka realizacja, a zdjęcia?? Są super!
Polecam !!!
Olga - sesja indywidualna

Donata i Frank

Uczucia, uczucia i jeszcze raz uczucia... Zdjęcia ślubne w wykonaniu Mariusza przeszły nasze wszelkie oczekiwania, zaskoczyły nas swoim glebokim wyrazem i cudownym odzwierciedleniem uczuć. Mariusz potrafił uchwycić nie tylko te najpiękniejsze i najważniejsze momenty, lecz także wzruszenie, miłość, radość, zadumę, namietność, zabawę... Po za tym zdjecia jego zachwycaja kreatywnoscią i estetyką wykonania. Jeśli chodzi o osobowość Mariusza, to jest to przemiła, pełna ciepła i wrażliwości artystycznej osoba, która potrafi wczuć się w panujacą atmosferę i oddać ją w swoich fotografiach. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za przepiękną pamiątkę ze ślubu i wesela!

Mateusz

Mariusz, pasjonat i artysta. Współpraca podczas sesji przednia. Jakość oraz podejście są godne naśladowania, a efekty pracy bardzo dobre. Jeżeli szukasz dobrego fotografa, który dysponuje talentem, doświadczeniem oraz wiedzą to już znalazłeś! Polecam
Mateusz - sesja indywidualna

Julia i Reto

My sami, ale również nasze rodziny, przyjaciele jesteśmy zachwyceni zdjęciami Mariusza. Nie da się ukryć, że jest pasjonatem fotografowania i sprawia mu to po prostu wielką przyjemność. Co ważne robi to w bardzo dyskretny, prawie niezauważalny sposób. Zdjęcia oddają w naturalny sposób dynamikę i emocje uchwyconego momentu a oglądanie ich pozwala wrócić oraz przeżywać te chwile jeszcze raz. Na efekty pracy nie trzeba długo czekać, a udostępnienie galerii zdjęć na stronie internetowej okazało się bardzo praktycznym rozwiązaniem. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za uwiecznienie naszego najpiękniejszego dnia w życiu, kolejnym młodym parom oraz innym zainteresowanym z całego serca polecamy współpracę z Mariuszem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski z siedzibą w Gnieźnie, ul. Piekary 16/2
Ta strona korzysta z plików cookies.