Piękne bukiety ślubne, wianki, kwiatowe dekoracje kościołów, samochodów i sal weselnych. Polecam w szczególności przyszłym Parom Młodym. Zielona Fabryka zajmie się tym kompleksowo i profesjonalnie.

Zespół weselny Millenium Złote Przeboje. Dzięki ich doświadczeniu ten dzień będzie tym najpiękniejszym i najważniejszym dniem, który pozostanie w pamięci na całe życie! To właśnie wyróżnia zespół Millenium Złote Przeboje – oprócz muzyki na najwyższym poziomie, muzycy dbają o właściwy przebieg uroczystości i najlepsze samopoczucie gości weselnych.


Zespół "al fine". Artystki uświetniające uroczystości kościelne, święta, śluby oraz imprezy firmowe i okolicznościowe w całej Polsce. Począwszy od muzyki klasycznej, przez "przeboje" operowe, operetkowe, musicalowe oraz standardy jazzowe i muzykę popularną czy filmową.

DJ Ogi - Rafał Czekalski. Doskonały prezenter muzyczny, wodzirej, sceniczna osobowość. Dzięki imponującej kolekcji muzyki zapewnia doskonałą zabawę dla osób każdego pokolenia. Dodatkowym atutem jest rewelacyjne oświetlenie sali, które ma w swojej ofercie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ArtMoon Photography - Mariusz Jakubowski z siedzibą w Gnieźnie, ul. Piekary 16/2
Ta strona korzysta z plików cookies.