W nowej ofercie fotografii ślubnej proponuję przyszłym Parom Młodym pakiety "mini" i "podstawowy" oraz szereg opcji dodatkowych, tak by była możliwość skonfigurowania usługi pod konkretne wymagania i oczekiwania.

Więcej

Film ślubny jest doskonałą pamiątką waszego wyjątkowego dnia. Wraz z pakietem fotograficznym przygotowaliśmy wam bardzo atrakcyjną cenowo ofertę.

Więcej

Fotobudka Magic Moments - Gniezno to kolejna atrakcja dla waszych gości, w której mogą wykazać się pomysłowością i szaleństwami przed obiektywem.

Więcej

Fotograficzna sesja studyjna jest niecodziennym doświadczeniem w kreowaniu własnego, nowego wizerunku przy współpracy z doświadczonym fotografem. Dotyczy to zarówno osób, które zaczynają swoją przygodę w fotomodelingu, jak i tych, którzy pragną mieć po prostu fantastyczną pamiątkę.

Więcej

Zarówno nasze monitory jak i cały sprzęt fotograficzny ma na bieżąco tworzone profile kolorystyczne, w celu odwzorowania realności barw fotografowanego produktu. Największą możliwą rozdzielczość jaką oferujemy to 7952 x 5304 pix (42,2 Mpx).

Więcej