W nowej ofercie fotografii ślubnej proponuję przyszłym Parom Młodym pakiet podstawowy i szereg opcji dodatkowych, tak by była możliwość skonfigurowania usługi pod konkretne wymagania i oczekiwania.

Pakiet podstawowy

• Przygotowania w domu Panny Młodej wraz z błogosławieństwem rodziców
• Ceremonia ślubna w Kościele lub USC
• Życzenia po ceremonii i na sali weselnej
• Zdjęcie wspólne i mini-sesja Pary Młodej z poszczególnymi gośćmi
• Uroczystość weselna do oczepin (max do godz. 1:00)

Para młoda otrzymuje 400-500 szt. wyselekcjonowanych i poddanych obróbce fotografii na ślubnym pendrive w eleganckim pudełku. Multimedialną prezentację Vido-Slideshow 4K. Prezentacja zoptymalizowana do odtwarzania na komputerach i urządzeniach przenośnych (tablety, smartfony). Galerię internetową ze wszystkimi oddanymi Parze Młodej zdjęciami na okres 6 miesięcy.

Cena pakietu podstawowego - 3000 zł

Opcje dodatkowe – usługi

Sesja narzeczeńska (studio lub plener 12 wybranych, najlepszych ujęć) - 500 zł
Zdjęcia z sesji można wykorzystać do zrobienia zaproszeń, powiadomień, karteczek, czy też po dodaniu odpowiedniej dedykacji i wydrukowaniu w dużym formacie wręczyć rodzicom w ramach podziękowań podczas wesela.

Sesja plenerowa poślubna (25 wybranych, najlepszych ujęć) - 1000 zł
Sesję organizujemy w dowolnym dniu powszednim po weselu. Sesja trwa ok 2-3 godziny wraz z dojazdem. Jest możliwość wyjazdu na sesję w odległe regiony kraju lub za granicę, jak również zwiększenia ilości zdjęć. Podlega to jednak osobnej, indywidualnej wycenie

Fotobudka
Dodatkowa atrakcja dla waszych gości, w której mogą wykazać się pomysłowością i szaleństwami przed obiektywem.Innowacją jaką wprowadziliśmy, jest to, że zdjęcia z fotobudki pojawiają się w galerii internetowej już następnego dnia. Wszyscy goście mają do galerii dostęp, mogą je udostępniać w mediach społecznościowych lub pobierać na swoje urządzenia. W dobie internetu jest to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Galeria na naszym serwerze będzie dostępna przez 2 miesiące i będzie uzupełniona (w późniejszym terminie) o fotografie wykonane przeze mnie podczas reportażu. Fotobudka oferuje także nielimitowaną ilość wydruków, które można także wkleić w "Pamiątkową Księgę Gości" opisując je odpowiednimi życzeniami czy komentarzami.

Nasza fotobudka będzie świetną atrakcją na
- weselach
- osiemnastkach
- imprezach integracyjnych
- studniówkach
- wieczorach panieńskich i kawalerskich
- jubileuszach
- i innych grupowych eventach

Cennik fotobudki:
1 h - 450 zł
2 h - 550 zł
3 h - 650 zł
każda dodatkowa godzina + 100 zł
Pamiątkowa Księga Gości - 100 zł
Pendrive (wszystkie zdjęcia z fotobudki po zakończeniu jej pracy) - 50 zł
Dojazd powyżej 25 km od miejscowości Gniezno - 1zł/km

Nasza fotobudka nie jest kolejnym klonem produkowanym masowo. Powstała na bazie mojego autorskiego projektu. Bazując na kilkudziesięcioletnim, fotograficznym doświadczeniu w projekcie fotobudki postawiłem przede wszystkim nacisk na najwyższą jakość zdjęć, trwałość wydruków i piękne, studyjne oświetlenie typu Beauty Dish.

Opcje dodatkowe – Albumy, Fotoksiążki i Odbitki

• 60 odbitek na papierze 15x23 cm + pendrive - 300 zł.
Odbitki na wysokiej klasy papierze umieszczone w pięknym, obitym tkaniną pudełku. W nim również znajduje się pendrive z waszymi zdjęciami i prezentacjami video-slideshow.

• Dwie duże fotografie z dedykacją dla rodziców od Pary Młodej - 300 zł.


Po zorganizowaniu mini-sesji (3-4 ujęcia) wybieramy to najlepsze. Następnie nanoszę na nie dedykację otrzymaną od was i zlecam wydruk w formacie 30x45 cm na papierze metalic. Tak duże zdjęcia umieszczone w antyramach Para Młoda podczas swojego wesela może wręczyć swoim rodzicom w ramach podziękowań. Znajdą się one w rodzinnych domach na ścianach przypominając rodzicom ich dzieci gdy byli jeszcze narzeczonymi.

Album Ślubny 30x30 + 60 wklejonych fotografii 15x23cm - 600 zł.


Album robiony ręcznie w introligatorni artystycznej, pokryty skórą ekologiczną lub tkaniną, ze zdjęciem Pary Młodej w dużym, akrylowym oknie. Rozmiar albumu 30x30 cm. Zawiera on 60 lub (opcjonalnie100) wklejonych zdjęć w formacie 15x23cm. Na okładce wygrawerowane są również imiona nowożeńców oraz data ich ślubu. Album jest w pełni konfigurowalny zgodnie z gustem Pary Młodej. Dostępny jest szereg różnych kolorów ekoskóry lub materiałów tekstylnych na okładkę, jak też kolorów kart. Album jest bardzo trwały, szyty i dodatkowo klejony. Każda karta przedzielona jest pergaminem by zapobiec sklejaniu się zdjęć.

Fotoalbum 30x30 cm + Pendrive (jednolity zestaw) - 1200 zł.


Jest to najwyższa półka tego typu produktów, zarówno pod względem wykonania, jak i użytych materiałów. Jego standardowa wielkość to 30x30 cm. Po rozłożeniu obie strony tworzą jeden obraz o wymiarach 30x60 cm. Na Fotoalbum składa się 90 fotografii z których przygotowuję 15 autorskich rozkładówek. Na okładce umieszczony jest napis z imionami i datą ślubu w otoczeniu delikatnego graweru. Fotoalbum umieszczony jest w twardym pudełku, w którym znajduje się również pendrive z waszymi zdjęciami ślubnymi i prezentacjami video-slideshow FullHD. Zarówno Fotoalbum, pendrive jak i pudełko pokryte są tym samym materiałem i wizualnie stanowią jeden piękny komplet. Jest również możliwość zwiększenia ilości rozkładówek, a tym samym zdjęć, które znajdą się w fotoalbumie.

• Fotoalbum 30x30 cm + 2 mniejsze Fotoalbumy 25x25 cm dla rodziców - 1600 zł.


W tej najbardziej ekskluzywnej opcji znajduje się jeden duży Fotoalbum 30x30 cm w drewnianej skrzynce i dwa mniejsze 25x25 cm w eleganckich pudełkach wykonanych ze sztywnego, barwionego kartonu. Większy Fotoalbum dla Młodej Pary posiada 15 rozkładówek projektowanych z 90 szt. fotografii. Rozkładówka po rozłożeniu tworzy jeden obraz wielkości 30x60 cm. Rozkładówki są tworzone na sztywnych kartach i posiadają zaokrąglone narożniki. Okładki albumu pokryte są gąbką, a następnie skórą ekologiczną. Dzięki temu Fotoalbum nabiera szlachetności i miękkości w dotyku. Na okładce można umieścić jedno, dwa lub trzy okna (pokryte akrylową szybą) z Waszymi fotografiami, jak również grawer z imionami i datą ślubu. Dwa mniejsze Fotoalbumy dla rodziców są identyczną kopią dużego Fotoalbumu.

Wzorniki - rodzaje materiałów - wzory okien na okładkach (dotyczy albumów i fotoalbumów)Zapraszam także do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytania przez przyszłe Pary Młode.