W nowej ofercie fotografii ślubnej proponuję przyszłym Parom Młodym pakiety "mini" i "podstawowy" oraz szereg opcji dodatkowych, tak by była możliwość skonfigurowania usługi pod konkretne wymagania i oczekiwania.

Pakiet mini
• Ceremonia ślubna w Kościele lub USC
• Życzenia po ceremonii i na sali weselnej
• Zdjęcie wspólne i mini-sesja Pary Młodej z poszczególnymi gośćmi
• Uroczystość weselna do oczepin (max do godz. 1:00)

Para młoda otrzymuje 250-400 szt. wyselekcjonowanych i poddanych obróbce fotografii do pobrania z chmury. Galerię internetową ze wszystkimi oddanymi Parze Młodej zdjęciami na okres 3 miesięcy
.
Cena pakietu mini - 2800 zł

Pakiet podstawowy
• Przygotowania w domu Panny Młodej wraz z błogosławieństwem rodziców
• Ceremonia ślubna w Kościele lub USC
• Życzenia po ceremonii i na sali weselnej
• Zdjęcie wspólne i mini-sesja Pary Młodej z poszczególnymi gośćmi
• Uroczystość weselna do oczepin (max do godz. 1:00)

Para młoda otrzymuje 400-600 szt. wyselekcjonowanych i poddanych obróbce fotografii na ślubnym pendrive w eleganckim pudełku. Galerię internetową ze wszystkimi oddanymi Parze Młodej zdjęciami na okres 6 miesięcy.
Cena pakietu podstawowego - 3500 zł

Opcje dodatkowe – usługi

Sesja narzeczeńska (studio lub plener 25 wybranych, najlepszych ujęć wraz z pełną obróbką i retuszem) - 700 zł
Zdjęcia z sesji można wykorzystać do zrobienia zaproszeń, powiadomień, karteczek, czy też po dodaniu odpowiedniej dedykacji i wydrukowaniu w dużym formacie wręczyć rodzicom w ramach podziękowań podczas wesela.

Sesja plenerowa poślubna (30 wybranych, najlepszych ujęć wraz z pełną obróbką i retuszem) - 800 zł
Sesję organizujemy w dowolnym dniu powszednim po weselu. Sesja trwa ok 2-3 godziny wraz z dojazdem. Jest możliwość wyjazdu na sesję w odległe regiony kraju lub za granicę, jak również zwiększenia ilości zdjęć. Podlega to jednak osobnej, indywidualnej wycenie

Fotobudka Magic Moments - Gniezno
to kolejna atrakcja dla waszych gości, w której mogą wykazać się pomysłowością i szaleństwami przed obiektywem.

Cennik fotobudki:
1 h - 450 zł
2 h - 550 zł
3 h - 650 zł
każda dodatkowa godzina + 150 zł
Pamiątkowa Księga Gości - 100 zł
Dojazd powyżej 25 km od miejscowości Gniezno - 1zł/km

Nasza Fotobudka nie jest kolejnym klonem produkowanym masowo. Powstała na bazie mojego autorskiego projektu. Bazując na kilkudziesięcioletnim, fotograficznym doświadczeniu w projekcie fotobudki postawiłem przede wszystkim nacisk na najwyższą jakość zdjęć, trwałość wydruków i piękne, studyjne oświetlenie typu Beauty Dish.

 

Opcje dodatkowe – Fotoalbumy Premium

Fotoalbum 30x30 cm + Pendrive (jednolity zestaw) - 1500 zł.


Jest to najwyższa półka tego typu produktów, zarówno pod względem wykonania, jak i użytych materiałów. Jego standardowa wielkość to 30x30 cm. Po rozłożeniu obie strony tworzą jeden obraz o wymiarach 30x60 cm. Na Fotoalbum składa się 90 fotografii z których przygotowuję 15 autorskich rozkładówek. Na okładce umieszczony jest napis z imionami i datą ślubu w otoczeniu delikatnego graweru. Fotoalbum umieszczony jest w twardym pudełku, w którym znajduje się również pendrive z waszymi zdjęciami ślubnymi i prezentacjami video-slideshow FullHD. Zarówno Fotoalbum, pendrive jak i pudełko pokryte są tym samym materiałem i wizualnie stanowią jeden piękny komplet. Jest również możliwość zwiększenia ilości rozkładówek, a tym samym zdjęć, które znajdą się w fotoalbumie.

• Fotoalbum 30x30 cm + 2 mniejsze Fotoalbumy 25x25 cm dla rodziców - 1800 zł.


W tej najbardziej ekskluzywnej opcji znajduje się jeden duży Fotoalbum 30x30 cm w drewnianej skrzynce i dwa mniejsze 25x25 cm w eleganckich pudełkach wykonanych ze sztywnego, barwionego kartonu. Większy Fotoalbum dla Młodej Pary posiada 15 rozkładówek projektowanych z 90 szt. fotografii. Rozkładówka po rozłożeniu tworzy jeden obraz wielkości 30x60 cm. Rozkładówki są tworzone na sztywnych kartach i posiadają zaokrąglone narożniki. Okładki albumu pokryte są gąbką, a następnie skórą ekologiczną. Dzięki temu Fotoalbum nabiera szlachetności i miękkości w dotyku. Na okładce można umieścić jedno, dwa lub trzy okna (pokryte akrylową szybą) z Waszymi fotografiami, jak również grawer z imionami i datą ślubu. Dwa mniejsze Fotoalbumy dla rodziców są identyczną kopią dużego Fotoalbumu.

Wzorniki - rodzaje materiałów - wzory okien na okładkach (dotyczy albumów i fotoalbumów)Zapraszam także do przeczytania odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytania przez przyszłe Pary Młode.

Uwaga. Oferta wraz z podanym cennikiem obowiązuje do końca 2023 roku.