Fotobudka Magic Moments

Fotobudka Magic Moments - Gniezno to kolejna atrakcja dla waszych gości, w której mogą wykazać się pomysłowością i szaleństwami przed obiektywem.

Innowacją jaką wprowadziliśmy, jest to, że zdjęcia z fotobudki pojawiają się w galerii internetowej już następnego dnia. Wszyscy goście mają do galerii dostęp, mogą je udostępniać w mediach społecznościowych lub pobierać na swoje urządzenia. W dobie internetu jest to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Galeria na naszym serwerze będzie dostępna przez 2 miesiące i będzie uzupełniona (w późniejszym terminie) o fotografie wykonane przeze mnie podczas reportażu. Fotobudka oferuje także nielimitowaną ilość wydruków, które można także wkleić w "Pamiątkową Księgę Gości" opisując je odpowiednimi życzeniami czy komentarzami.

Fotobudka Magic Moments - Gniezno będzie świetną atrakcją na
- weselach
- osiemnastkach
- imprezach integracyjnych
- studniówkach
- wieczorach panieńskich i kawalerskich
- jubileuszach
- i innych grupowych eventach

Cennik fotobudki:
1 h - 450 zł
2 h - 550 zł
3 h - 650 zł
każda dodatkowa godzina + 150 zł

Pamiątkowa Księga Gości - 100 zł
Dojazd powyżej 25 km od miejscowości Gniezno - 1zł/km

Nasza Fotobudka nie jest kolejnym klonem produkowanym masowo. Powstała na bazie mojego autorskiego projektu. Bazując na kilkudziesięcioletnim, fotograficznym doświadczeniu w projekcie fotobudki postawiłem przede wszystkim nacisk na najwyższą jakość zdjęć, trwałość wydruków i piękne, studyjne oświetlenie typu Beauty Dish.